O nás

Naše společnost provádí širokou škálu služeb s působností po celém území České republiky. Kromě odstranění pařezů pomocí frézování, pro které jsou určeny tyto stránky, se zabýváme činnostmi, popsanými níže za velice zajímavé ceny.

Rizikové kácení stromů
Naší hlavní specializací je kácení rizikových stromů, keré bezprostředně ohrožují své okolí např. budovy, vedení vysokého napětí, komunikace a železniční koridory a jsou tedy zdrojem nebezpečí pro všechny, kteří se pohybují v jejich blízkosti.
Údržba stromů - arboristika
Každý strom, který potřebuje odborné ošetření, je nutno dokonale prohlédnout ze země a v neposlední řadě ve výškách.

Čištění hal a konstrukcí
Provádíme čištění průmyslových hal a objektů dle požadavků zákazníka.

 


Odstranění sněhu a ledu ze střech
Z důvodu narůstající poptávky od našich zákazníků jsme i pro Vás připravili novou službu spojenou s údržbou nemovitostí. Jedná se o schoz sněhu ze střech budov a odstranění ledu z okapové soustavy.

Údržba fotovoltaických elektráren
Z důvodu udržení co největšího výkonu, po co nejdelší dobu, Vám nabízíme celoroční údržbu fotovoltaických panelů i celých elektráren.

Potápěčské práce
Mezi potápěčské práce, které provádíme, patří: monitoring dna, vyhledávání a vyzvednutí předmětů z vody, čištění, opravy a údržba čepů, stavidel a dalšího zařízení pod vodní hladinou.

Mytí oken na výškových stavbách
Mytí oken na výškových budovách probíhá za pomoci horolezecké techniky. Jsme schopní se dostat na težce přístupná místa jako jsou okna továrních hal a světlíky střech.

Malířské a natěračské práce
Do 18 metrů nad zemí jsme schopní pracovat přímo z pracovní plošiny, ve vyšších výškách se pohybujeme za pomoci horolezecké techniky.